2010 yılından bu yana hizmet sektörünün içinde bulunan firmamız 2017 yılında RFTPak bünyesinde sektörde ön plana çıkmayı amaçlamıştır.

Seo (Arama Motorları Optimizasyonu) yönünde ön plana çıkmaya çalışmakta olan EFE WEByaptığı sitelerde görselliğe verdiği önemin yanında site yaparken çalışmaların %80 Seo (Arama Motorları Optimizasyonu) için yapmaktadır. Yapılan web sitelerinin tamamı Cep  telefonu & Tablet uyumlu (Responsive) olmakla beraber %100 Google botlarının ön planda görebilceği kodlarla tasarlanmaktadır.

Web site hazırlama işlemi teslim edildikten sonra yaklaşık 6 aylık bir seo çalışmamız başlıyor. Bu çalışmalar kapsamında Blogger, WordPress, Aydın Firma Rehberi sitesitesi ve yan domain kayıtları yapılmakta birçok makale hazırlanmaktadır. Sektörde Seo hernekadar farklı bir gelir kaynağı olarak kullanılmakta olsada biz firmalarınıza seo çalışmasını ücretsiz yapmaktayız.

EFE WEB Müşteri, Müşteriyi getirir mantığıyla çalışmakta olup her yaptığı web sitesini referans olarak göstereceğinden dolayı büyük bir titizlik içinde her sektörün kendi renklerinde hazırlamayı kendine benimsemiştir.

Saygılarımızla…