null

Kurumsal Web Tasarım

Firmanıza özgü bir tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Firmanızı ve Ürünlerinizi tanıtabileceğiniz tamamen mobil ve seo uyumlu kurumsal web siteniz olsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin

null

E-Ticaret Web Tasarım

Ürünlerinizi hemen satışa çıkarın

E-Ticaret Web Tasarım

Ürünlerinizin satışını yapacağınız tamamen mobil ve seo uyumlu E-ticaret web siteniz olsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin

null

Özel Çözümler

Fikirlerinizi özgürce yayınlayın

Kişisel Web Tasarım

Kişisel veya kurumsal bloglar, resim ve video galerileri gibi çözümler için size her türlü web tasarım oluşturma konusunda çözüm üretiyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetiyle Tanışın

Sanal dünyada hala yerinizi almadıysanız, hemen bir web sayfası yaptırın. Dünyaya açılmak istiyorsanız, profesyonel e-ticaret sayfası yaptırarak işe başlayabilirsiniz. Kısa zamanda sektörünüzde popüler hale gelebilirsiniz.

 Etkili Çözüm Adresiniz

Her sektör için farklı çözüm seçenekleri üreten ekibimiz, işe hosting alım işlemiyle başlıyor. Domain seçimi de web tasarım kategorisinde önemlidir. Markalaşmak için etkili bir domain yani site adı belirlememiz gerekir. Kısa ve akılda kalıcı bir domain seçildikten sonra isim tescil işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece site adınızı kimse kullanamaz.

Statik, dinamik ve e-ticaret site kategorisinde yapacağınız tercihle birlikte ekibimiz site kurmaya başlayacaktır. Mail hosting alımı da mail trafiğine göre alınabilir. Renk seçimi, tasarım seçimi, video ve grafik seçimi, titiz bir şekilde yapılmaktadır. Tema ve arayüz tasarımları da bu kategoride değerlendirilmektedir. Sitenin hızlı bir şekilde çalışması için uygun seçenekler tercih ediliyor.

 Eklenti Tercihi Size Kalmış

Bu kategoride en önemli konu yazılım tercihidir. Eklenti olarak ifade edilen bu yazılımlar, sayfanızın fonksiyonel özelliğini belirlemektedir. Arama motoru, filtre seçenekleri, ödeme ve kargo seçenekleri, otomatik mail atma seçenekleri ve size özel yazılımlar, isteğe göre tercih edilebilir. Ürün zomlama, canlı destek, ürün bilgisi sunma, otomatik mesaj yayınlama ve sosyal medya paylaşım yazılımları tercih edilebilir. Web tasarım çalışmamız, internet dünyasındaki iş yerinizdir. Bu iş yerini işlek bir caddeye taşımak için SEO çalışmalarına ihtiyaç vardır. SEO çalışmalarında, özgün makale, sosyal medyadan siteye yönlendirme çalışmaları ve içerik güncelleme işlemleri ön plandadır.

 Uzman Ekip Çalışması

Bu kategoride dikkat edilmesi gereken diğer bir husus uzman ekip tercihidir. İşin ehli ekiplerle çalışmak, başarılı sonuç elde etmek için önemli bir adımdır. Firmamızın web tasarım konusunda profesyonel olan ekibi, bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Konusunda deneyimli elemanlarımız, sizi sanal dünyada en iyi şekilde temsil edecek çalışmalara imza atmaktadır. Sayfa hazırlandıktan sonra, teknik destek verilmektedir. Sayfa yönetimi konusunda deneyimli elemanlarımız, bu konuda yardımcı olmaktadır.

Online kategoride hazırlanan bu çalışmalar, 24 saat sipariş alabilmektedir. Mobil uyum seçenekleriyle sitenizin ziyaretçi sayısı artacaktır. Pratik sipariş seçenekleri ve iade seçenekleri, tasarımlara eklenmektedir.

Dijital Kimlik Kazanmak İsteyenlere Özel Hizmetler

Çalıştığı bireysel ve kurumsal işletmelerin verdikleri hizmet ya da sattıkları ürünü elektronik ortamda hedef kitle ile buluşturmasına yardımcı olan hizmetlerimiz, Aydın ve yakın çevresinde yaşayan müşteriler için özenle sürdürülür. Masa üstü otomasyonuna ek olarak mobil uygulama ve internet reklamcılığı alanında da müşteri memnuniyeti odaklı aydın web tasarım çalışmalarımız, işini geleceğe taşımak isteyenler için gelişen teknolojilerden destek alınarak verilir.

Dijital Ürün ve Servis Hizmetlerinde Kalite

Sektörde bulunduğunuz konum, belirlemiş olduğunuz hedefler ve en önemlisi teknoloji alanında yaratmak istediğiniz farka özel olarak hazırladığımız içerikler sayesinde siz de işinizi elektronik ortamda hedef kitle ile daha kolay buluşturabilirsiniz.

Alanında uzman bir ekiple sunduğumuz aydın web tasarım hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve beklentilerine odaklı olarak sürdürülür. Kullanıcı güvenliğinin ön planda tutulduğu yaratıcı tasarımlarımız eşliğinde siz de yeni nesi tüketici beklentilerini en ideal seviyede karşılayabilirsiniz.

İdeal Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal kimliğin web tasarım olarak elektronik ortama taşınmasını sağlayan hizmetlerimiz, sektör dinamikleri ve değişen tüketici ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanır. En doğru analizler yapıldıktan sonra kullanıcı dostu bir tasarımın zengin görsel desteğiyle kullanıma sunulmasını sağlayan aydın web tasarım hizmetleri ile siz de alanınızda fark yaratabilirsiniz.

Her biri alanında deneyimli ve profesyonel çalışma anlayışına sahip ekiplerle sunduğumuz çalışmalar, internet ihtiyacının hızlı, doğru ve ekonomik bir şekilde karşılanması için verilir. Siz de dijital dünyanın baş döndürücü hızına ayak uydurmak istiyorsanız hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.