Whatsapp

PROFESYONEL BİR LOGOYA SAHİP OLMAK İSTERMİYDİNİZ?

Kurumunuzu her anlamda temsil etmesi için profesyonel bir logoya mı ihtiyacınız var? Firmanızın, görünen yüzünü akıllara kazımanın en temel ilkelerinden birisi de logodur. Hitap etmek istediğiniz kitleye uygun ve sizi en iyi temsil eden logoyu sizler için profesyonel bir şekilde oluşturmaktayız.

LOGO EDİNMEKTE GECİKMEYİN

Giderek gelişen çağımızda, artık en küçük işletmelerin bile logosu bulunmaktadır. Logolar işletmenizi daha saygın bir duruma getirirken, müşterilerinizin de kalbini çalmaktadır. Şık görünümlü bir logonun firmanıza kattığı itibar gerçekten çok önemlidir. Müşterilerinizin sizi daha kolay anımsaması, belki de firmanızın en büyük reklamlarından birisidir.

Firmanızın logosunu tasarlatırken, kesinlikle profesyonellerle çalışmaktan kaçınmayınız. Logo tasarımı alanında sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmeti 10 yılı aşkın tecrübelerimizden yararlanarak yapmaktayız.

PROFESYONEL BİR LOGO TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

Logonuzu tasarlatırken dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar aşağıdaki gibidir;

  • İlk bakışta firmanızı temsil etmeli
  • Karmaşıklıktan uzak ve sade olmalı
  • Akıllarda kolaylıkla yer edecek bir tasarıma sahip olmalı
  • Kesinlikle firmanıza özgün olmalı
  • Kolaylıkla anlaşılabilir olmalı

UYGUN FİYATA LOGO TASARIMI

Logo tasarımı konusunda, işinde uzman insanlarla çalışan ekibimiz, kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmette fiyat konusunda siz değerli müşterilerine çok büyük imkânlar sağlamaktadır.

Yüksek miktarlar ödeyerek, istediği tasarımı elde edemeyen, acemilerle çalışmanın mağdurluğunu çeken müşteriler, kurumumuz ile çalışmaya başladığı günden beri profesyonelliğin tadını çıkarmaktadır. Bizimle çalışmak için geç kalmayın. Profesyonelliği, bir telefon ile ayaklarınıza çağırın.

LOGO TASARIMI AŞAMALARI NELERDİR?

Logo tasarımında ilk aşama, logosu yapılacak firmanın faaliyet alanı belirlenir ve logoda kullanılmasını istediğiniz materyaller sorularak taslak ekipmanlar belirlenir. Logoda kullanılması gereken ekipmanlar belirlendikten sonra, ikinci aşamaya geçilir. İstenilen logonun taslak çizimleri kâğıda geçirilerek taslak çizimleri oluşturulur. Taslağı tamamen oturtulan logo, ilgili programa geçirilmek üzere sanal ortama dökülür. Son olarak siz değerli müşterilerimize sunumu yapılır. Gerekli görüldüğü takdirde, düzeltmeler yapılır ve istediğiniz logo sizlere teslim edilir.

LOGONUZU DİLEDİĞİNİZ UZANTIDA TESLİM ALABİLİRSİNİZ

Kurumunuz için tasarlanan profesyonel logolarınızı, her alanda kullanabilmek için dilediğiniz uzantıda teslim alabilirsiniz.

FİRMANIZIN GÖRÜNEN YÜZÜNÜ OLUŞTURALIM!

Günümüzde, her firma kendisini dış dünyaya ifade edebilmek için bir kurumsal kimliğe ihtiyaç duymaktadır. Küçük, orta ve büyük ölçekli kurumların, sınıf gözetmeksizin kendisini temsil eden bir kimliğe ihtiyacı vardır. Kurumsal kimlikler firmanızın itibarını yükseltmekle kalmayıp, akılda kalıcılığı da sağlamaktadır. Profesyonel ellerle oluşturulan bir kurumsal kimlik, müşterilerinize kendinizi daha net açıklamanıza yardımcı olmaktadır.

KURUMSAL KİMLİĞİN FİRMANIZ ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Firmanızın hedeflediği başarıya, itibara ve kâr payına ulaşmasındaki en temel ilkelerden birisi kurumsal kimliktir. Firmanızı dünyaya açmak istiyorsanız profesyonel bir kurumsal kimliğinizin bulunması şarttır.

Web tasarım hizmetleri konusunda 10 yılı aşkın bir tecrübe sahibi olmanın verdiği profesyonellik ile sizlere uzmanından kurumsal kimlik tasarım hizmeti sağlamaktayız. İşinde profesyonel olan tasarım ekibimiz, sizlere %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Bir kurumsal kimlik yaptırırken, o tasarımın firmanızı her alanda temsil ettiğini ve bu işi gerçekten profesyonellere yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. Aydın logo tasarımı konusunda önde gelen EFE WEB TASARIM firmamız, kurumsal kimlik tasarımı konusunda firmanızın en ince ayrıntılarına kadar dikkat ederek sizlere hizmet sunmaktadır.

PROFESYONEL BİR KURUMSAL KİMLİK NASIL OLMALIDIR?

  • İlgili firmayı müşterilerine tanıtmalı.
  • Firmanın akılda kalıcılığını arttırmalı.
  • Firmayı profesyonel bir şekilde temsil etmeli.
  • Firmanızın, rakip firmalardan bir adım önde olmasını sağlamalı.
  • Firmanızın kurumsallığını ve itibarını yüceltmeyi hedeflemeli.

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA AŞAMASINDA NELER YAPILIR?

Profesyonel tasarım ekibimizin kurumunuzun kurumsal kimliğini oluştururken ilk olarak yaptığı işlem, tasarım aşamasıdır. Başlamadan önce bütün planlar yapılarak, isteğiniz doğrultusunda hareket edilmektedir.

Tasarım aşaması atlatıldıktan sonra, ikinci aşama olan Zamanlama aşamasına geçilmektedir. Her tasarım yapılırken belirli bir süre zarfında yapılmaktadır. İşinde profesyonel olan ekibimiz zaman kuralına dikkat ederek sizleri büyük yükten kurtarmayı hedeflemektedir.

Zamanlama aşamasını da geçtikten sonra üçüncü aşama olan, Sunum aşamasına geçilerek, kurumunuz için tasarlanan kurumsal kimliğiniz, teslim edilmeden önce sizlere en ince ayrıntısına kadar uzman kişiler tarafından sunulmaktadır.

Sunumu tamamlanan tasarımlar, firma yetkilileriniz tarafından gerekli görüldüğü takdirde düzeltmelere uğrayarak, istediğiniz tasarımın oluşması hedeflenmektedir.

Dördüncü ve son aşama olan teslim aşamasıdır. Teslim aşamasında Kurumsal Kimliğiniz sizlere istediğiniz her platformda çalışılması için farklı dosya uzantıları ile sunulmaktadır.

CAZİP FİYATA KURUMSAL KİMLİK

Efe Web Tasarım hizmetleri firmamız, sizlere kurumsal kimlik tasarımı hizmetini sunarken, ceplerinizi de düşünerek hareket etmektedir. Deneyimsiz ve pahalı sunulan hizmetten, şikâyetlerini sıklıkla dile getiren müşterilerimiz, bizimle çalışmanın tadını çıkarmaktadır. Her konuda olduğu gibi kurumsal kimlik hizmetinde de çok değerli referanslarımız bulunmaktadır. Müşterilerimiz sizlere referans olmaktan kaçınmayarak, bize çok büyük katkı sağlamaktadır. Aydın logo tasarımı konusunda öne çıkmayı hedefleyen firmamız ile iş anlaşması sağlanıldığı takdirde  çalışma saatlerinde iletişimde kalarak dilek ve şikayetleriniz dile getirebilirsiniz.