Whatsapp

Web Tasarım & Yazılım

Aydın İlinde Web Tasarımda Lider

            Teknolojinin insana sunduğu en büyük armağan hiç şüphesiz internettir. İnternet sayesinde insanlar oturdukları yerden yalnızca tek bir tıkla pek çok işlemi gerçekleştirebilmektedir. İnternet günümüzde gerek günlük hayatın gerekse ticari hayatın vazgeçilmezi haline gelmiştir. İster bir şirket sahibi olun ister sadece bir ofisiniz olsun hiç fark etmez. Başarılı bir iş hayatına sahip olmanız için interneti doğru kullanmanız size büyük imkanlar sunacaktır.

            İnternet denildiğinde ise akla gelen en önemli unsurlardan biri de web siteleridir. Web siteleri gerek ürün gerekse hizmet satışları yapan firmalar için büyük kolaylıklar sağlamakla birlikte kar elde edilmesi konusunda da önemli bir aracı olma özelliği taşımaktadır. Kısaca internet + web siteleri birbirinin tamamlayıcısıdır.

 Neden Bir Web Siteniz Olmalı?

            İnternet çağını yaşadığımız günümüzde ticari hayatınızda rakiplerinizle rekabet edebilmeniz için işinizi internet ortamına taşımanız büyük önem taşımaktadır. İnsanların artık tüm ihtiyaçlarını oturdukları yerden internet siteleri vasıtası ile temin ettikleri bir çağı yaşıyoruz. Bu nedenle işinizi internete taşımak sizin için bir elzem oluşturmaktadır.

            İhtiyacınız olan nitelikleri taşıyan web tasarım & Yazılım için ise konusunda profesyonelleşmiş, yaptığı işlerle kalitesini kanıtlamış durumda olan yazılım firmaları ile çalışmanız önemlidir. Size ihtiyaç duyduğunuz kalitede bir web sitesini ancak konusunda uzmanlaşmış bir firma sunacaktır.

 Tercihiniz Neden Efe Webtasarim Olmalı?

 Konusunda profesyonelmiş dinamik bir kadro ile hizmet sunmakta olan bir web tasarım şirketiyiz.

 Müşterilerimize seo uyumlu web site tasarlıyoruz.

 Kurulum esnasında müşterilerimizden Domain ve Hosting ücreti almıyoruz.

 Sınırsız sayıda kotasız e-posta hizmeti sunuyoruz.

 Sınırsız SSL sayesinde Google index alanımız çok daha kolaydır.

 Müşterilerimize 0 güvenli olan sınırsız ve ücretsiz SSL uygulamaktayız.

 Web sitesi tasarımlarımızı müşterilerimize özel olarak tasarlıyor ve admin panelinden 0 hakimiyet imkanı sunuyoruz.

 Müşterilerimizin ilk içerik girişlerini biz en fazla 250 sayfa olarak gerçekleştiriyoruz.

 Müşteri memnuniyeti odaklı bir web tasarım & Yazılım firması olarak yıllık bakım ücreti almıyoruz.

 Çözüm odaklı müşteri ilişkilerini hayata geçirerek hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Aydın ilinde web tasarım dediğimizde kalitesiyle müşteri memnuniyeti kazanan bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Sunduğumuz Çözümler

 Müşterilerini anlayan ve bu yönde mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Efe web tasarım & Yazılım firması olarak pek çok çözüm sunmaktayız. Bunlar;

 E- ticaret hizmetleri

 Web tasarım danışmanlık hizmetleri

 Web tasarım hizmetleri

 Google Adwords

 Google Seo Uygulamaları